{$lblSkipToContent|ucfirst}
Let op: Om de gebruikerservaring op deze site te verbeteren gebruiken we cookies.

Team

Je kan contact opnemen met de ploeg van IFIC op volgende manieren:
 
   
Lauriane Sable (FR/NL), directeur lauriane.sable@if-ic.org
Eva Peleman (NL/FR), directie-assistente eva.peleman@if-ic.org
Geneviève Bouvy (FR), consultant genevieve.bouvy@if-ic.org
Marlies De Pape (NL/FR), consultant marlies.depape@if-ic.org
Melissa Philips (NL), consultant melissa.philips@if-ic.org
Martijn Gregorius (NL), consultant martijn.gregorius@if-ic.org
Monica Feito Kizcak (FR), consultant monica.feitokizcak@if-ic.org
William Van Heertum (FR), consultant william.vanheertum@if-ic.org
Ani Kvantaliani (FR), consultant ani.kvantaliani@if-ic.org
Stéphanie Matte (FR), data-analist stephanie.matte@if-ic.org
Robrecht Van Brandt (NL), data-analist robrecht.vanbrandt@if-ic.org

 


Wil je ons een vraag per email stellen? Neem eerst een kijkje in de FAQ. Vind je geen antwoord op je vraag? Vul onderstaand formulier in en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.